Architektura

O projektu

Záměrem developera je uspokojit vysoké nároky kladené na moderní bydlení současnosti s ohledem na nároky budoucnosti – architektonicky svěží, ekonomicky šetrné, ve zdravém prostředí, se zahradou a na čerstvém vzduchu. To vše resort bezpochyby nabízí.

Originální architektura, velkorysé prostory, velmi dobrá dostupnost občanské vybavenosti. Rezidenční komplex devatenácti vil a luxusního bungalovu Březový háj se nachází v klidné a slunné části Předboje, v jejím centru. Ozdobou projektu bude park se zakrslými borovicemi a vzrostlými břízami vytvářejícími atmosféru plnou svěžesti, lehkosti a pohybu. Území projektu je navíc morfologicky zajímavě členěné, což celý areál ještě ozvláštňuje a dodává mu osobitosti.


Architektura

Promyšlený koncept

Resort čítá 19 vil o dispozicích 5+kk až 6+kk – s jižně orientovanými pozemky, terasami a car portem pro dva vozy. K projektu náleží také luxusní bungalov 4+kk s velkorysým prosklením, individuální architekturou a rozsáhlými terasami podél jižní strany domu. Projekt nabízí spolu s domy chytrou energetiku a inteligentní řízení. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo země-voda. Budoucí majitelé si mohou vybrat z různých variant standardů i nadstandardů od partnerů projektu, včetně nadstandardní dodávky designové kuchyně.


Architektura

Život uprostřed zahrady-
k rybníku pěšky, lesy blízko

Lokalita obce Předboj má nesporné přednosti. Těm, kdo touží po svobodnějším životě blíže přírodě, se nabízejí procházky a možnost sportování u Předbojského rybníka a v blízkém okolí obce. Pro milovníky golfu je tu veřejné golfové hřiště. Ke zdravému pohybu láká i nedaleká okolní krajina s listnatými lesy a množstvím rybníků a vodních ploch povodí Labe. Rozlehlé jezero Konětopy, oblíbená destinace v horkých měsících, je vzdálené jen 20 min jízdy autem. Zeleň je však přítomná i každodenně v bezprostřední mikrolokalitě projektu. Ten počítá s velkým podílem zelených ploch, jak v soukromých zahradách, tak i v rámci zeleně přístupné všem obyvatelům. Součástí životního prostoru je březovo-borovicový park, který mohou vyžívat k relaxaci dospělí i děti spolu s domácími mazlíčky. Jedná se o jedinečný projekt v rozkvétající přípražské lokalitě, dostupné z Prahy snadno autem, autobusem i vlakem. Další pestré občanské vybavení včetně možnosti kulturních a sportovních vyžití najdete v sousední obci Líbeznice. Březový háj se tak může stát vaším skutečným „doma“ i oázou klidu a aktivního, zdravého a spokojeného života.


Architektura

Kontakt

 
Romana Čermáková

Makléřka projektu

romana.cermakova@luxent.cz

+420 770 181 181


+420 731 300 400
www.luxent.cz
 

Romana Čermáková


Generální dodavatel stavby

Architekti

Ing. arch. Jan Kasl a Ing. arch. Pavel Krpec
Terronská 7, Praha 6

Designové studio MORIX

Na Pecích 3/1890
Praha 8